Whatsapp
Tıkla Ara

Irak Plastik

Irak Plastik

IRAK PLASTİK SAN VE TİC. A.Ş. 1967 yılında yönetim kurulu başkanımız Sn. Dursun IRAK tarafından Istanbul’da kurulmuştur. Firmamız mutfak ürünleri üretimi ile ticari hayatına başlamıştır.

1993 yılında 18.000 m2 kapalı alanı olan İstanbul Hadımköy fabrikamız açılmıştır. 1993 yılında bahçe mobilyaları üretimine de başlanmıştır. 2009 yılın fabrikamızın geçirmiş olduğu yangın sonunda tesislerimiz tamamen yanmıştır. 2010 yılı mart ayında İstanbul Silivri’de fabrikamız geçici yerinde yeniden kurulmuş.

2013 yilinin mart ayında Hadımköy tesislerimiz ve fabrikamız 42.000 m2 olarak yeniden inşa edilerek hizmete açılmıştır. Diğer üretim tesislerimiz; 2003 yılında kurulan Alkop sanayi sitesi tesisimiz, 2004 yılından beri üretim yapan Kahramanmaraş tesisimiz sizlere hizmet vermektedir.

Genel merkezimiz; 1 Eylül 2011 yılında İstanbul istoç Oto Ticaret merkezinde IRAK plazada hizmete açılmıştır. 9.000 m?’lik genel merkezimizde ürünlerimizi sergilediğimiz 2.000 m2’lik showroom alanımız vardır. Mağaza ve bölge Müdürlüklerimiz; Istoç ticaret merkezinde Z Blok da ve 5. Blokta toptan satış mağazalarımız, Izmir’de 7.000 m2 Ege Bölge Müdürlüğümüz ve depomuz, Düzce’de Batı Karadeniz Bölge transfer depomuz ve temsilciliğimiz bulunmaktadır.

Bu yıl. 52. kuruluş yılını kutlayacak olan firmamız; yarım asırda plastik sektörüne kazandırdığı “HOLIDAY” bahçe mobilyalar, “PLASTART” mutfak ürünleri, “BABY DESIGN” bebek ve çocuk ürünleri, “HOLIDAY GARDEN FLOWER” saksı ürünleri, yeni markası “PLASTART” ile 1.200 ürün çeşidine ulaşarak ilk gün heyecanı ile yatırımlarına ve hizmetine devam edecektir.

En son teknolojik imkanları kullanarak ürettiğimiz ve üreteceğimiz ürünlerimizin ve yapmış olduğumuz, yapacağımız yatırımlar ile tedarikçiliğini yaptığımız uluslararası ve ulusal pazardaki müşterilerimizle birlikte firmamızı daha ileriye taşıyacağımıza güvenimiz tamdır.

AR-GE departmanımızın dünyayı dolaşarak yaptığı araştırmalar, uluslararası ulusal fuarlara katılım, ihracat departmanımızın, satış ve pazarlama grubumuzun çalışmaları, üretim personelimizin, lojistik grubumuzun özverili çalışmaları, her zaman daha iyisini sizlere sunmak içindir. “Sizin için, sizlerle birlikte” uzun yıllar hizmet verme onurunu firmamıza yaşattığınız ve yaşatacağınız için sizlere teşekkür ederiz.

Sektör
Hizmet Türü