Whatsapp
Tıkla Ara

YMPRO

Yazılımer Özel Masaüstü Yazılım Programlama
Tüm Masaüstü yazılım istekleriniz ile birlikte her türde yazılımsal ihtiyaçlarınıza hızla çözüm üreten firma olan Yazılımer, Masaüstü yazılım programlama konusunda hem hızlı hem de % 100 istek başarı formatı ile çalışan, exe programlar ve masaüstü yazılım konusunda uzman teknoloji firması olarak her daim hizmetinizdedir. Masaüstü program isteklerinizde Yazılımer Teknoloji’ye tek bir mail ile istek ve ihtiyaç dökümanınızı yolladığınızda sizlere 1 gün içerisinde cevap verilerek, formatınız çıkartılarak istek zaman grafiğiniz sizlere göre en hızlı şekilde düzenlenerek çalışmalarınız başlatılır. İhtiyacınız olan tüm masaüstü gerekliliklerde yanınızda bulunmasını isteyeceğiniz bilişim firması Yazılımer Teknoloji’ye güvenin, işiniz doğruca ve hatasız ve hızlı şekilde Kurumsal olarak başarılsın.

Özel Masaüstü Yazılım Programlama

Masaüstü yazılım,  son kullanıcının makinesi üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını son kullanıcı makinesindeki işletim sisteminden alan yazılımlardır.

Masaüstü yazılımlara, tüm işletmeler ihtiyaç duyabilir. Küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı temel hesap-stok uygulamaları için yazılabildikleri gibi büyük çaplı firmalarda aynı zaman diliminde milyonlarca kullanıcının bağlı olduğu sistemler için de yazılabilirler.

Masaüstü yazılım milyonlarca veriyi yönetir. Kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hâkimiyet sağlayan uygulamalardır. İş gücünü en aza indirir, verilerinizi güvenli şekilde depolarlar. Analiz ve raporlama kolaylığı sağlarlar. Web tabanlı yazılımlara göre daha hızlı ve seridirler. Kapalı devre olarak çalışırlar. Verilerinizi kendi bilgisayarınızda saklamanızı sağladıkları gibi dilediğinizde bu bilgileri diğer personellerle de paylaşmanızı sağlarlar.

Masaüstü yazılımlar, bilgi teknolojileri yöneticilerinin vazgeçilmezlerindendir. Çünkü iş akışını daha iyi yönetir, zamanı daha iyi kullandırır ve hataları en az seviyeye indirirler.

Hazır paket yazılımlar çoğu zaman işinizi görmez. Çünkü tam anlamıyla istediğiniz uygulamalar değildirler. Size özel kurumsal işyeri takibi, stok takibi, iş kontrolü ve buna benzer çözümleri ancak masaüstü programlama yardımıyla elde edebilirsiniz. Biz müşterilerimizle yaptığımız görüşmeler sonucunda maksimum verim alınabilecek masaüstü yazılımlar için proje planı çıkarırız.

Bu proje planı istediğiniz programın çözümünün hangi teknolojileri kullanarak ne kadar bir süre içerisinde tamamlanabileceği gibi detaylı bilgilerden oluşur. Masaüstü yazılımların başlangıç esnasından bitimine kadar geçen sürede müşterimiz ile ortak çalışırız. Çünkü asıl kullanıcı müşterimizdir, ürünün her aşamasından müşterimizin haberdar olması sayesinde istediğimiz sonuca varırız. Basit veya zor yönetim ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü yazılımı birlikte geliştirerek karlılığınızın ve rekabet gücünüzün artmasını sağlarız.

Alanında eğitim almış profesyonel ekibimizle iş gücünüzü arttıracak en iyi çözümü buluruz. İhtiyaç duyduğunuz masaüstü yazılımları sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde geliştiririz. En uygun yöntem ve araçları belirleyip, tecrübemizle birleştirerek, beklentilerinize en üst düzeyde cevap veren çözümler üretiriz.

İş yükünüzü hafifletmek istemez misiniz?

ASP .NET Nedir?

ASP .NET, .NET Framework ile birlikte gelen çok güçlü bir web geliştirme platformudur. ASP.NET ile sadece HTML tabanlı statik sayfalar değil, kullanıcı etkileşimli ve sürekli yenilenebilen dinamik sayfalar yapabilmek söz konusudur. Örneğin günümüzde e-ticaret siteleri, bir takım haber portalları, çeşitli kurumsal uygulamalar, forum siteleri ASP.NET ile yazılabilir ve yönetilebilir.

ASP.NET ‘i öncelikle tanımlamak gerekir ise, ASP.NET server tabanlı bir web geliştirme platformudur ve Microsoft .NET Framework temellidir. ASP.NET server tabanlıdır ne demektir, bunu biraz açalım. Server tabanlı diyerek aslında şunu demek istiyoruz, ASP. NET bir web server üzerinde çalışır.

Oysaki HTML, JavaScript, CSS tabanlı siteler istemci tabanlı yani kullanıcı tarafında işlem gören yapılardadırlar. Bu yapılarda kullanıcı bir servere istek yollar, ilgili sayfa kullanıcının ekranına karşı serverdan yüklenir ve kullanıcı ise bunu görüntüler. Tabiri caizse yazılım firması burada önemli bir yük üstlenmektedir.

Server tabanlı demek iste daha farklı bir olay aslında. Şöyle ki, öncelikle serverda ilgili WEB siteni ya da uygulamanın kodları değerlendirilir, yorumlanır daha sonra HTML, JavaScript ve CSS olarak kullanıcı tarafında uygulama görüntülenir. Bu işlem öncelikle server tarafında yapıldığı için server tabanlı demekteyiz.

Server tabanlı sistem temel olarak aslında 3 rolü barındırır…

Kullanıcı: Kullanıcı ile işlemler başlar ve kullanıcı ile son bulur.

Web İstemci: Kullanıcı internete bir yazılım vasıtası ile bağlanır, bu bildiğimiz tarayıcılardır aslında, firefox, ie, chrome gibi.

Web Sunucu: Server tarafında yüklü olan programdır. Web istemci tarafından gelen istekler buranın üzerinde yürütülür.

ASP. NET;

WEB uygulamaları geliştirmek için kullanılan bir teknolojidir. Genellikle çoğu WEB uygulaması, çoğu WEB sitesi bir database kullanmaktadırlar, bazı sürekli güncellenmeyen statik siteler kullanmayabilirler tabii ki. Fakat sürekli olarak güncellenmesi gereken bir haber sitesi, bir alışveriş sitesi, bir portal mutlaka veri tabanı kullanılır. WEB uygulamaları geliştirebilmek için birçok teknoloji mevcuttur, bunlar içinde PHP, JSP, Ruby On Rails, CGI, ColdFusion gibi teknolojilerde bulunmaktadır. ASP.NET ‘te bu teknolojilerden birisidir ve oldukça dinamik bir yapısı bulunmaktadır ve çoğu kurumsal projede tercih edilmektedir.

ASP. NET uygulamaları geliştirmek için, Microsoft .NET Framework kullanmaktayız. .NET tüm teknolojileri bir arada toplayan bir platformdur aslında, bu platform altında WEB uygulamaları geliştirebilir, WEB servisleri kullanabilir, Desktop uygulamaları geliştirebiliriz. 40 dan fazla programlama dilini desteklemektedir.

Asp.NET gibi bir çok teknoloji aslında bize server tabanlı programlama imkanı vermektedir. Her birinin de kendine göre avantajları ve dezavantajları mevcuttur tabii ki.

ASP.NET ‘in özellikleri nelerdir?

  • NET bize bildiğimiz programlama dili ile kodlama imkanını verir. Örneğin; .NET Framework yapısı 40 tan fazla programlama dilini desteklemektedir. Örneğin, biz istersek C# ile istersek VB ile ASP.NET sayfalarını kodlayabiliriz.
  • NET teknolojisi oldukça hızlıdır, eski ASP ‘ye göre her seferinde sayfaların tekrar tekrar okunarak her istekte bir request olmasını engelleyerek, daha hızlı ve daha performanslı çalışmasını sağlar.
  • NET birçok teknoloji tarafından desteklenir. XML, Web Servisleri, Veri tabanı etkileşimi, e-mail etkileşimi gibi birçok teknoloji tarafından desteklenir ve birçok teknolojiyi destekler.
  • NET ile projeler hazırlanırken projenin dizayn tarafından bağımsız olarak rahatlıkla çalışabilirsiniz.
  • NET kullanıcıları için birçok ara yüze sahiptir. Email formları, veritabanı listeleyicileri gibi birçok komponent bulunmaktadır.

YMPRO Özel Masaüstü Yazılım Programlama

YMPRO sizlerin tüm projeleriniz veya hayal ettiğiniz yapılmasını düşündüğünüz masaüstü yazılımları nın sizlere özel tasarım ve uygulamasının dökülmesi ve kodlanması ile sizlere hayal ettiğiniz programı sağlayabilen özel masaüstü programlama tekniğidir.

İstanbulAnkaraİzmirBursaAntalya büyük şehir firmaları ve programlarının çoğu tarafımızdan yazılmış ve kurulmuştur.