Whatsapp
Tıkla Ara

ÖYPRO

ÖZEL YAZILIM

Özel yazılım ve program geliştirme desteği kapsamında ele alabileceğiniz ÖYP sisteminde, sunu hazırlıklarınızda sizlere, yazılım desteği hususunda tüm projelerinizde ve her yazılım dilinde destek sunan özel kullanıcı paketidir. Top firmaların tercih ettiği ve özel yazılımcı ataması ile gerçekleşen programda, her dilde yazılım ihtiyacınız Yazılımer yazılım merkezi tarafından karşılanmakta ve projeye göre destek hizmeti ve proje fiyatı ile fiyatlandırılarak, yazılım işlemleriniz yapılmaktadır.

Özel Yazılım Özel Programlama Desteği

Özel Yazılım Hizmetleri

Hemen sizlerde harız bir site şablonu üzerinden yayın hayatına adım atabilirsiniz. Ancak herkes tarafından kullanılmış bu tasarımların kısa ve uzun vade de size bir ayrıcalık getirmeyeceğini bilmelisiniz. Artık en iyi kriterler dâhil net piyasasında bulunmak ve rakiplerinizi geride bırakmak için size benzersiz bir tasarımın sahibi olmalısınız. Bunun içinde işinde bilgili ve deneyimli personeli barındıran özel yazılım firması bizimle harekete geçebilirsiniz. Ne istediğinizi bilen ve sizin ilgi gören tek seçenek olmanızda ki ipuçlarına hâkim şirketimiz, patentli bir süreci de kısa sürede yaşatmaktadır.

Mobil Yazılım İşlerinizi Yapıyoruz

Bilgisayar ya da tablet üzerinden özel tasarımla sınırlı kalmayan, mobil özel yazılım geliştirme konusuna da tam manasıyla hâkim olduğumuzu söylemek isteriz. Sizinle iş birliği yaparak daha önce hiçbir sitede görmediğiniz ve en üst sıralarda bulunmanıza vesile olacak fantastik işe imza atabiliriz. Deneyimimiz ve tecrübemizi ayırmış olduğunuz bütçeye paralel olarak yansıtmak da bizim açımızdan hiç zor değildir. Size özel olarak inşa ettiğimiz seo sistemi ve dijital reklam alanında kullandığımız yöntemlerle artık hemen hızlı bir yükseliş trendine sahip adresle yola çıkabilirsiniz.

İnovatif ve Akılcı Çözümler Sunuyoruz

Nihai bir başarı ivmesi için artık biz tüm ayrıcalığımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Ulusal ve global anlamda yaptığımız projeler ve çözüm ortaklarımız sayesinde özel yazılım firmaları arasında popülerliğimizi de korumaktayız. Dilerseniz bazı referans bilgileri ve portföyümüz hakkında verileri de sitemiz üzerinden tespit edebilirsiniz. Daima sizin yanınızda yaratıcı çözümler ile bulunacak şirketimiz, ticari anlamda memnun kalacağınız yanıtları da verecektir. Kredi kartına taksit opsiyonu ile ödeme yapabilir, düzenlemiş olduğumuz paketler ile her zaman en cazip olanını tespit edebilirsiniz. En iyisi, için bir an önce sizlerde bizi seçiniz.

Web Tasarım alanın da özel yazılımlar kullanılmaktadır. Özel web projeleriniz de farklı çözümler üretmek ve kullanıcılara fayda sağlamak amacı ile özel yazılım her zaman avantaj sağlamaktadır.

Web yazılım, alışveriş siteleri, kurumsal siteler, sosyal ağlar, içerik yönetim sistemleri gibi yapılanmaların interaktif bir sistem ile projelendirilip kullanıma açılmasından sonra karşımıza çıkan çalışmalardır. Kullanıcıların ana ekranda göremeyeceği fakat arama motorlarında web sitelerini ön planda göstermeye yarayan gizli karakterlerdir. Web yazılım belli bir amaç gözeterek tek bir sayfadan da oluşabilir, sayısız sayfalardan da oluşabilir. Herkesin bildiği web yazılımlara birkaç örnek vermek gerekirse; Facebook, Twitter, İnstagram, WordPress, Prestashop, Opencart birer web yazılımdır.

En Çok Kullanılan Web Yazılım Türlerini Şöyle Listeleyebiliriz;

HTML: Bu yazılım dili kullanılarak yapılmış olan web siteleri diğer yazılım türleri ile yapılmış web sitelerine göre kullanımı çok daha temizdir. Siteyi kodlayan kişi neyi ön planda neyi arka planda tutmak isterse, site ziyaretçileri o sıraya göre görürler. HTML yazılım dilinin en önemli özelliği ise yazı, video veya resim içeren herhangi bir sayfanın tarayıcı yazılımı tarafından doğru yorumlanmasını sağlayarak, kullanıcıların görmek istediği sayfaları birbirine sorunsuz bağlayabilmesidir.

PHP, ASP, Net, Java Script vb. Web Yazılımları: HTML yazılım dili ile hazırlanmış sayfalara fonksiyonel özellikler katmak için bu yazılım dilleri kullanılır. Normal şartlarda HTML ile kodlanmış temalar üzerinde yapamayacağımız değişiklikler bu kodlama türlerinin birleşmesiyle geliştirebiliriz. Örneğin bir iletişim formu, ziyaretçi defteri, matematiksel hesaplamalar yapabileceğiniz fonksiyonel programlar ekleyebilirsiniz. Aslında HTML ve PHP, ASP, .NET ve Java Script’te de kodlar olduğu halde ikisi birbirinden farklıdır. Kısacası HTML diline tasarım, PHP – ASP – .NET ve Java Script dillerine ise yazılım diyebiliriz.

Gelişmiş web yazılım ile dizayn edilmiş ve internet âleminde bilinen siteler sayısız kullanıcıya hizmet vermektedir. Temeline indiğimizde de esas amacın dünyanın her yerine ulaşmasıdır diyebiliriz. Teknolojinin uçsuz bucaksız dünyasını göz önünde bulundurursak şayet bugün yaptığımız en son yazılımlara sahip web siteleri bile gün içerisinde değişen algoritmalar sayesinde geçerliliğini yitirebilmektedir. Özel yazılımlar ile hazırlanmış web tasarımları her zaman bir adım önde oluyor. Çünkü web sitesinde bulunan her şey sadece size özel olduğu için internette eşi benzeri olmayan tasarım ve yazılım ile yıllar boyu kişisel veya kurumsal web sitenizi ayakta tutabiliyorsunuz. Özel tasarım ve yazılım web sitesine sahip olmak bir markanın patentini alıp, tüm haklarını elinizde tutmak gibi bir şeydir. Özel yazılımlar ile daha çok kullanıcıya çok daha kısa sürede, çok daha kolay bir şekilde ulaşmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

İstanbul Özel Web Yazılım Yazılımer ile mümkün!

2010 yılından günümüze kadar, yüzlerce özel yazılım ve tasarım yapılan web sitesine imzasını atmış, yüksek müşteri memnuniyeti ve referans sayısı sayesinde İstanbul Web Tasarım Firmaları içerisinde “İstanbul’da En Çok Tercih Edilen Özel Web Yazılım Tasarım Firması” olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerin de kişisel veya kurumsal işleriniz için Özel Yazılım ve Tasarım web sitesi için İstanbul’da bulunan ofisimize bekliyoruz…

Yazılımer olarak sizlerden gelen talepler doğrultusunda beklenti ve gereksinimlerinize göre firmanıza katma değer yaratan özel yazılım hizmetlerini, mobil uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Bunun için öncelikle gerekli analizleri yapıyor, iş akışlarını, süreçleri planlıyor, tasarlıyor ve şirketinize uygun özel yazılım çözümlerini, mobil uygulamaları, web tabanlı uygulamalar yapıyoruz. Neler yapıyoruz?

 1. Web Uygulama Geliştirme
 2. UI /UX Dizayn
 3. Web sitesini mobil uygulama haline getirmek
 4. Web tasarımı ve web uygulama geliştirme
 5. Mobil Uygulama Geliştirme
 • Android Uygulama Geliştirme
 • IOS Uygulama Geliştirme
 • Hybrid Uygulama Geliştirme, Çapraz Platform Uygulamaları (Cross Platform Development)
 • Giyilebilir Uygulama Geliştirme (Wearable App Development)
 1. Bulut Tabanlı Hizmetler
 2. Desktop Uygulama Geliştirme
 3. Veri tabanı Tasarım ve Çözümleri
 4. Yazılım Testleri

Özel Yazılımlar & Android IOS Mobil Uygulamalar Sayesinde Neler Yapabilirsiniz?

 • Rakiplerinizin önüne geçersiniz.
 • Farklılık yaratırsınız.
 • Müşterilerinize daha kaliteli hizmet sunarsınız.
 • Zamandan tasarruf sağlarsınız.
 • Verimlilik artar.
 • Riskler azalır.
 • Maliyetler azalır.
 • İş hedeflerinize ulaşırsınız.

Özel Yazılım ve Mobil Aplikasyonlar sayesinde firmanın performans ve verimliliği artar. İş akışları arasındaki denetim güçlenir. Dolayısı ile daha kaliteli üretim iş gücünü ve bununla birlikte maliyetleri de azaltarak sağlanır. Özel Yazılımlar, Paket Yazılımlar ile kıyaslandıklarında hem fiyat hem performans yönünden daha avantajlı olmaktadırlar. Bu tür paket yazılımların en son teknolojiye düzenli adapte olabilmeleri ve bu güncellemeleri son kullanıcılarına yansıtmaları da zaman almaktadır. Özel yazılımlar etkin bir teknik destekle sürekli geliştirilebilirler.

Geliştirilecek her özel yazılım ya da mobil aplikasyon yazılı bir sözleşme ile teyit altına alınır ve proje maliyetinin belirlenen yüzde oranında bir peşinatı alınarak özel yazılım hizmetine başlanır. Sözleşmede proje ödemelerin takvimi ve projenin teslimat planı yer alacaktır. Özel Yazılım Geliştirme konusunda anlaşmanın sağlanması ile birlikte, proje içinde yer almayan istek ve talepler karşılıklı olarak değerlendirilerek sonuca bağlanacaktır. Özel yazılım hizmetleri adı altında geliştirilecek projeler; firma talep ve beklentileri doğrultusunda yapılacak analiz çalışmalarına bağlı olarak değerlendirilecek ve teklif halinde sunulacaktır.

Özel Web Yazılım

Özel web yazılım hizmetleri ile markanız adına önemli işlere imza atan firmamız, özel web yazılım ekibi ile markanız için ihtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümleri sunarak yardımcı oluyor. Hazır yazılımlar kullanmak yerine firmamızca özel olarak geliştirilen özel yazılımlar ile ihtiyaç duyduğunuz sistemi oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu alanda marka olan firmamızla iletişime geçmek ve özel yazılım ekibimizce ihtiyaç duyduğunuz yazılımı bize iletmek.

Özel web yazılımları ile markanızı ve kimliğinizi geliştirmek, ihtiyaç duyduğunuz sistemin daha güvenilir, daha hızlı ve daha kolay olmasını sağlamak bizim için oldukça kolay. Siz de firmamızı tercih ederek özel web yazılım hizmetimizden faydalanabilir ve ihtiyaç duyduğunuz sisteme ulaşabilirsiniz.

Özel Web Tasarım – Profesyonel Ekip Çalışması

Firma olarak ihtiyaç duyduğunuz sistemlere net ve hızlı çözümler bulmaktayız. Profesyonel ekibimizce ihtiyaç duyduğunuz yazılımları sorunsuz bir şekilde geliştirerek sizlere sunmaktayız. Hazır yazılımlar yerine sizin için hazırlanmış özel web yazılımlarla ihtiyaçlarınıza net çözümler sunabiliriz. Tamamen görüş ve istekleriniz doğrultusunda oluşturulan özel yazılımlar firmanızın ya da kimliğinizin ihtiyaç duyduğu sistemi sizlere kolay bir ara yüzü ile sunmaktadır.

Yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı olmasını isteyebilirsiniz, işte bu doğrultuda bu alanda marka olmuş firmamızı tercih ederek sorunlarınıza net çözümler bulabilirsiniz. Dijital dünyada öne çıkan tüm firmaların geliştirilen özel yazılımlarla kendi markalarını temsil ettiğini biliyoruz. Siz de firmamıza gelerek markanızı özel yazılımlarımızla güçlendirebilir ve ihtiyaç duyduğunuz sistemlerin özel olarak hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Güvenli, Hızlı ve Yüksek Performanslı Özel Yazılımlar

İş hedeflerinizde beklentileriniz çok farkı olabilir. İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım hedefleriniz olabilir. Firma olarak markanıza değer katacak ve güçlendirecek özel web yazılımlarımız ile size profesyonel bir hizmet sunuyoruz. İstek ve görüşleriniz doğrultusunda geliştirdiğimiz yazılımlar ihtiyaçlarınıza tam olarak karşılık vermek için profesyonelce hazırlanıyor.

Firma olarak özel web yazılım hizmetimiz ile artık ihtiyaç duyduğunuz sistemlere özel yazılımlarımızı sunarak çare olacağız. Siz de markanızın gücünü arttırmak, özel yazılımlarla gücünüze güç katmak için bizi tercih edebilirsiniz. Memnun kalacağınız bir hizmeti sizlere profesyonel ekibiyle sunan firmamız, ihtiyaçlarınıza net çözümler sunarak sizleri memnun edecektir.

İstanbulAnkaraİzmirBursaAntalya büyük şehir yapısında ticaret yapanların da çokça tercih ettiği sistemdir.