Whatsapp
Tıkla Ara

YKPRO

Yazılımer Özel Kurumsal Web Yazılım Programlama
Tüm Kurumsal Web yazılım ve Web Tasarım istekleriniz için, gelişmiş size özel tasarımlar, size özel altyapı ve size özel modüller sunan Yazılımer Yazılım Merkezi, firmanıza ait olan Kurumsal web tasarım ve Kurumsal Web Yazılım alanında gerek hızlı çözümleri ve hareket kabiliyeti ile gerekse isteklerinizdeki başarısı ile yanınızda olacak en büyük yazılım destek firması olacaktır. Yazılımer, sizler için tasarlanan büyük Kurumsal yapılar ile istek ve ihtiyaçlarına en hızlı çözüm üreten yazılım firmaları içinde zirvede bulunuyor.

Özel Kurumsal Web Yazılım Nedir?

Web sayfalarında genelde hızlı ve kolay çözüm ile bilirlikte tercih edilen hazır template sitelerin yanı sıra özel web siteleri de mevcuttur. Pekiyi bu özel web sitelerinin firmalara sağladığı avantaj nelerdir.

Öncelikle dezavantajları nelerdir?

Süreleri hazır sitelere göre çok daha uzundur ve maliyeti de bu bağlamda hazır sitelere göre yüksektir. Bu iki maliyete göre;

Avantajları nelerdir?

Özel hazırlanan sitelerde firmaların güçlü yönleri diledikleri tarzda ön plana çıkarabilme özgürlüğü vardır. Kurumsal web sitelerin ve e-ticaret sitelerinin başta tasarımlarının istedikleri özgünlükte ve trend olarak web dünyasında neler varsa bunları kullanabilme özgürlüğü vardır. Yazılım aşamasında da özel sitelerin avantajları modüler ve esnek yapıda olmasıdır. Siteye ister yazılım sürecinde isterse yazılım tamamlandığında ihtiyaca yönelik farklı modüller eklemesi söz konusudur. Böylelikle sürekli olarak geliştirilebilir ve sürekli olarak siteyi güncel tutabilirsiniz.

Özel hazırlanmış kurumsal web sitelerinde güzel olan şey bir inşaat mantığında adım adım ilerleyip mükemmele doğru ilerleyebilmenizdir. Ayrıca sitenin yapısı ve yazılımı sabit kalmasına karşın tasarımını birkaç yıl sonra yenileyerek komple yeni bir site gibi gösterebilir fakat admin panel üzerindeki tüm bilgileri kaybetmeden aynı şekilde tutabilirsiniz.

Bu yapıda aslında kısa süreli ve geçici çözümleri tercih etmek firmaların yaptığı maliyetleri daha fazla olmasına sebep olmaktadır. Kalıcı bir şekilde sitenin internet dünyasındaki imajına doğru bir yatırım ile daha uzun vadede verimli bir geri bildirim almak mümkündür.

Özel Web Tasarım, Yazılım ve Programlama Çalışmaları Nasıl Yapılır?

Özel web tasarım ve yazılım çalışmaları, üzerinde detaylı incelemeler ve analizler sonucunda, araştırmalar ve yeni fikirlerin yürütülmesi ile başarıya ulaşır. Özel web yazılım, programlama ve tasarım hizmeti almadan önce bu hizmetlerin kaliteli bir web tasarım ajansı tarafından yapılıp yapılmadığını internet üzerinde araştırmanız gerekliliği yadsınamaz. Bu araştırmalarınız size ve kafanızdaki web projenizin arzu ettiğiniz gibi şekillenmesini için çok önemlidir.

Web Sitesi Projenizin Sonuç ve Getirileri Nelerdir?

Web projenizin sonuçları kaliteli ve profesyonel web tasarım firması tarafından başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır. İlgili web yazılım projenizin özgün olması durumunda, proje detaylarınızın maddeler halinde listelenmesi ve bu işlemlerin tüm yazılım aşamasına geçilmeden önce fikir olarak öngörülmesi gerekmektedir.

Özel web tasarımları yapan firmalar web projesinin kâğıt üzerindeki dağılımıyla olabilecek aksaklıkları, gelişimleri, tüm modülleri ve proje detaylarına göre maliyetleri hakkında net bir bilgiye ulaşabilmektedirler.

Sonuç olarak belirtilmesi gereken önemli şey şudur; özel web yazılım, programla ve tasarım ihtiyaçlarınız için, analitik düşünebilen, çözüm odaklı, referansları kuvvetli, ar-ge çalışmalarına önem veren ve sektör bilgisiyle web projenizi internet ortamında başarıya ulaştırabilecek web tasarım firmalarından, Yazılımer kalitesindeki bir firmayla çalışmanız gerekmektedir.

Web tasarım sektöründeki inanılmaz rekabet ortamı, fiyat politikalarındaki dengesizlikler, ajans seçme konusunda sizi zorlasa da, doğru kararı verebilmek için “KALİTE ASLA TESADÜF OLAMAZ” ilkesini benimseyip, araştırma yaptığınız ajanslarda bunu hissetmeniz gerektiği ve buradaki hislerinize güvenmenizin dışında tavsiye edebileceğimiz bir durum kesinlikle yoktur.

Web Tasarım Projelerinde Özgünlüğün Önemi Nedir?

Web tasarımları, web sitelerinin temel direğidir. Öyle ki, web tasarımları olmadan siteler tek başlarına bir değer kazandırmazlar. Ancak, her alanda olduğu gibi web tasarımları da devamlı gelişen teknolojiye uyum sağlayarak son yeniliklerden haberdar olmak zorundadırlar.

Dolayısıyla farklı talepler doğrultusunda web tasarımcıları da her geçen gün biraz daha gelişmiş tasarım projeleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle de bu alanda oldukça farklılıklar yaratmaktadır. Sektörel bazda yerini korumak ve rakipleri ile aralarındaki farkı açmak isteyen tüm işletmeler kendilerini tanıtmak adına her zaman müşterilerinin dikkatini çeken tasarımlar tercih etmişlerdir. Çünkü doğru seçilen modern bir web tasarımı aynı zamanda doğru kullanıcıları siteye çekmektedir.

Kendi projelerine en uygun web sitesi tasarımını yaptırmak ve özel bir hizmet almak isteyen herkes de özel web tasarımlarını tercih etmektedirler. Biz de bu yazımızda özel web tasarım projelerini değerlendireceğiz.

Özel web tasarım projeleri; tamamen kişilerin ya da işletmecilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre tasarlanmaktadır. Özel tasarımlar genelde rakiplerine nazaran daha farklı olmak isteyenlerin tercihidir. Zira; web tasarımları aynı zamanda bir kimlik niteliğindedir.

Web sitesi tasarımının farklı duruşu aynı zamanda yapılan işe de ayrı bir değer kazandıracaktır. Zira yazılım firmaları ‘nın başlıca görevlerinden olan bu durum sizin için çok önemlidir.

 Özel Web Tasarım Projelerinin Farklı Yanları Nelerdir?

Diğer web tasarımlarına oranla çok daha detaylı olması nedeniyle, uzun vadede tamamlanan ancak daha uzun ömürlü tasarımlardır.

Kişilere ya da firmalara özel olarak hazırlandıklarından olası bir değişiklik anında hemen gerekli müdahale yapılabilmektedir.

Çok sağlam bir alt yapıya sahip olduklarından uzun yıllar kullanımı sağlanır.

Hazır web sitelerinin aksine projelendirilen özel web tasarımlarında çıkabilecek teknik sorunlar minimum seviyededir.

Özel Web Tasarımlar Nasıl Dizayn Edilir?

Belirttiğimiz gibi çok detay gerektiren tasarımladır. Dolayısıyla en ufak bir teknik aksaklık çıkmaması için uzun vadede tamamlanır. Özel web tasarımına başlamadan önce kişi ya da firmaların ihtiyaç duydukları faaliyetlere dair her şey not edilir. Sonrasında itinayla çizilmiş grafik çalışması yapılır ve daha sonra da müşteriye onaya sunulur, onay alındıktan sonra da çizilen grafik çalışmasının kodlaması yapılır.

Tasarımlardaki Özel Kavramının Önemi Nedir?

Özel web tasarım projeleri, kişi ya da kurumların seçimlerine göre dizayn edilir, dolayısıyla da doğru seçim yapan kişi ya da kurumlar her zaman doğru kullanıcıları sitelerine çekip, müşteri portföylerini de arttırırlar. Bununla birlikte tasarım aşamasında ihtiyaç duyulan çalışmaya dair oluşacak yeni bir değişiklik ya da herhangi bir teknik aksaklık sebebiyle site tasarımcısıyla birebir görüşerek tasarımın her anını da gözlemleyebilmektedirler.

Profesyonel web sitesi tasarımları teknolojinin son yeniliklerini kullanıp, grafik tasarımlarının çok yaratıcı ve kullanıcının dikkatini çekecek şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. Böylelikle de Google arama motorlarına uyumlu hale getirilerek ilgili sitenin her daim en üst sıralarda görünmesini sağlayacaktır.

Biz de Yazılımer ekibi olarak projelerinde Özel web sitesi programlama hizmeti almak isteyen, ancak nereden ve nasıl başlayacağını, ne yapacağını tam olarak bilmeyen, kimliğini en doğru şekilde tanıtmak isteyen kişi ya da firmalara kaliteli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Unutmayalım ki başarılı olmanın temel kuralı her zaman işin uzmanına danışmaktan geçer.

Özel Kurumsal Web Yazılım

İnternet’te tam profesyonel tanıtım ve pazarlama çözümleri sunan YAZILIMER, sanat ve tekniği bir arada harmanlayıp sana özel web tasarım sunar. Dinamik tasarımlar, web uygulamalar ve özgün pazarlama fikirleri ile web siteni oluşturur.

YAZILIMER, web tasarım hizmetleri ni senin isteğin doğrultusunda hem teknik hem de sanat yönünden değerlendirip, geliştirmektedir. Sitenizin tasarımını kurumsal konseptine uygun bir sunum ile oluşturmak isterseniz, özel kurumsal web yazılım hizmetlerimizden yararlanabilirsin.

Ayrıca YAZILIMER, tasarlamış olduğu web sitelerini, arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her çokça tedbiri almaya özellikle itina göstermektedir.

Web tasarım

Web tasarımı, bir internet sitesinin planlanması ve kurulum aşamasıdır. Bir internet sitesinin görünümü, kod yapısı, grafiksel çalışmalarını kapsayan bir çalışmadır. Herhangi bir kurum veya bireyin kimliğinin yansıtılma ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan çevrimiçi dosyalara internet sitesi, bu sitelerin oluşturulma sürecine ise web tasarım denir. HTML yazılım bilgisi web tasarımı için ayrılmaz bir bütündür. Bu sebeple, web tasarım yapacak olan tasarımcının web teknolojilerine hâkim olması gerekmektedir.

Özel web tasarım nedir? Özel web tasarım sana özel olarak sıfırdan kodlanarak, tasarlanan web ara yüzleridir. Sana özel olarak yapılan web sayfaları başka bir web sitesi için kullanılmaz sadece senin web sitene özeldir. Özel web tasarım hizmetini genelde web tasarım ajansları verir, ülkemizde en iyi ve en çok web tasarım ajansı İstanbul’da yer almaktadır. Web tasarım firmaları İstanbul’da olması demek sizin farklı illerden bu en iyi web tasarım firmaları ile çalışmanıza engel değildir. Web sayfaları yapısından dolayı istenilen konumda hazırlanabilir, web ortamlarında hazırlanan bu çalışmaları istediğiniz yerden kolayca yaptırabilirsiniz. Bugün YAZILIMER Bilgi Teknolojilerinin birçok ülkede bu hizmeti alan müşterisi bulunmaktadır.

Siz de istediğiniz ilden sana uygun bir web tasarım ajansı seçerek bu web ajansı ile çalışabilirsiniz. Çalışmamanız için bir neden yoktur.

Kurumsal web sitesi tasarımı, aynı zamanda mobil uyumlu olmalıdır. Günümüzde internet kullanıcılarının %60’i Cep telefonu ve tabletten internette gezinmektedirler. Bu denli büyük bir pazara hitap edebilmen için web siten mobil uyumlu olması gerekmektedir. En son yenilik responsive web siteleri ile daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsin.

Web tasarım konusunda sınanmış, doğrulanmış birikim ve deneyime sahip, uzmanlarımızla yanındayız. Sektörünü araştıralım ve web siteni birlikte tasarlayalım, izleyeceğin yolları, tüm adımları birlikte organize edelim. Emeğini ve zamanını boşa harcama. Dijital platformlarda verimlilik ve başarının garanti altına alınması amacıyla web uygulamalarının nasıl yürüdüğü hakkında sana bilgi, doküman ve destek sağlayalım.

Google da ilk sayfada olmak artık çok zor, bu zorlukları aşmaksa profesyonel desteklerle imkânsız değil. İnternet sitenizi yakından takip edilerek, arama motorlarında ilk sıralara getirilmesi sürecinin yönetilmesine ve izleyeceğin yollar hakkında sürekli danışmanlık desteği ve dokümantasyon sağlayalım ve seo çalışmalarını birlikte yapalım. İnternet siteleri için en önemli kaynak özgün içeriktir. Web site ‘niz için özgün ve zengin içeriğe ihtiyaç duymaktasın, bu içeriklerin özgün olarak hazırlanması hedef pazara bilgi sağlaması ve arama motorlarını tetikleyici olması gerekmektedir. Web projeniz için metin yazarlarımız içeriklerini hazırlar ve web sitende yayımlanması sağlanır.

Bir web sitesine anlam kazandıran, web sitesi ‘ni estetik gösteren tek şey web sitesinde kullanılan görsellerdir. Kurumsal web tasarım için ürün fotoğrafların, kurumsal fotoğrafların fotoğrafçılarımız tarafından yerinde çekilir, fotoğrafların grafik tasarımcılarımız tarafından web ortamında kullanılır konuma getirilerek kurumsal web site ‘nizde kullanılır. Ayrıca 500 Bin üzerinde kütüphanemizdeki görsellerde senin için kullanıma açıktır.

Web site nizi yönetecek personellerine yerinde destek eğitimi verilerek onların birer webmaster olmaları sağlanmaktadır. Ayrıca web dokümantasyonları ile katkı sağlanmaktadır. Web sorunlarını hızlı bir şekilde çözebilmek için, internet sitelerinin başarılı olabilmesi için, tanıtımlarını artırabilmek için 7/24 telefon, canlı destek, e-posta ve yerinde destek hizmetlerimizi kesintisiz 365 gün, sınırsız sağlamaktayız. İşinin bir parçası olarak olağanüstü hizmet sağlamaya odaklanmış sana destek olmak için hazır bekleyen profesyonellerimizle sizleri mutlu etmek istiyoruz.

YKPRO Özel Kurumsal Web Yazılım Avantajları

YKPRO sizler için özel dizayn edilmiş olan kurumsal web yazılım hizmeti ‘dir. Size özel ve sizler için tasarlanan ve kodlanan sistem hem sizler için çok avantajlı olmasıyla hem de yukarıda yazılan avantajları kapsamasıyla sizler için gerçek bir yazılıma sahip olma avantajı sağlayacaktır.

İstanbulAnkaraİzmirBursaAntalya büyük şehir kurumsal firmaları ‘nın çokça tercih ettiği gelişmiş sistemdir.