Whatsapp
Tıkla Ara

GEN 1 - Gentegrasyon

ENTEGRASYON PROGRAMI

E Ticaret Teknolojisi Bilinçli E Ticaret Destek Programı, online web ortamında kullanabileceğiniz ya da dilerseniz bilgisayarınıza kurulacak bir program sayesinde sizlere E Ticaret analizleri ve Yapay Zeka teknolojisini sunmaktadır. Yapay Zeka’nın sizlere yol gösterdiği ve E Commerce müşterilerinin tercih ettiği eticaret analiz programı, e ticaret müşterilerinin satışlarını %100 arttırmak adına yazılımı yapılan, muhteşem bir satış yükseltme programı olarak hafızalara kazınmıştır. Türkiye genelinde yayın süresi 2019 Aralık ayı olan projede Yazılımer, ülkede bulunan hemen hemen tüm E Ticaret Yöneticilerinin dikkatini çekmiş ve Yapay Zeka ile Big Data ‘yı bir araya getiren ilk Türk yazılımı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 2020 yılı en iyi E Ticaret Programı Adayı ‘dır.

ENTEGRASYON PROGRAMLARI

Gentegrasyon Nedir?

Gentegrasyon kısa tanımıyla GEN 12020 yılı ‘nın en gelişmiş Entegrasyon programı dır. Analiz entegrasyonları ‘nın Türkiye’deki ilk programı olma özelliğini taşıyan Gentegrasyon, aynı zamanda N11 – Gittigidiyor – Hepsiburada – Trendyol ve Google metriklerini birbirine bağlamaktadır. Muhteşem bir analiz entegrasyonu diyebiliriz. Aynı zamanda N11 Analiz Programı ve Hepsiburada Analiz Programı ya da Trendyol analiz programı ve Gittigidiyor analiz programı şeklinde de söylenmektedir.

Türkiye’deki en büyük E Ticaret Devleri nin ve Yurt dışı ‘nın ülkemize yaptığı tüm büyük yatırım paydaşlarının; sektörde muhakkak kullandığı, analiz, görüntüleme, metrik sayımları, veri bağlama dahil olmak üzere birçok hedefi sağlayan, big data ve yapay zeka ‘yı içerisinde barındıran, Türk Yapımı olması ile gururumuz sayılan programdır.

Kısaca Gentegrasyon; Türkiye E Ticaret Big Data Yapay Zeka programı ‘dır. İçeriğinde Türkiye’de ilk defa oluşturulan farklı metrik sistemleri ile yapay zeka ‘yı barındıran Big data projesi olarak tüm entegrasyon programlarının yaptığı işin birkaç tık fazlası’nı atfeder.

Gentegrasyon Amacı Nedir?

Gentegrasyon programı amacı hem Google hem de N11 Gittigidiyor Hepsiburada ve Trendyol ile Amazon verilerinin birbirine bağlanarak APİ sistem geliştirmeleriyle birlikte Pazarlama faaliyetlerinizi ve Pazarlama giderlerinizi % 100 ‘e kadar azaltarak karınızı % 100 ila % 500 arası arttırmaktır.

Ana amaç olarak verisel analiz hesaplamaları ve yönlendirmeleri ile birlikte Google verileriniSosyal Medya verileriniPazaryeri verilerini ve Web Site verilerini birbirine bağlamak sonrasında muhteşem sonuçlar ile pazarlamada tekel olmanızı sağlamak Gentegrasyon amacı olarak söylenebilir. GEN 1 kısaltmasının hedefi ise sürekli olarak geliştirilen programın 1. Versiyonunun hali hazırda GEN 1 olarak satışa açılmasıdır.

Gentegrasyon Nasıl Kullanılır?

Gentegrasyon programı; site bağlantı APİ bilgileriniz ile birlikte Yazılımer Yazılım Merkezi’ne ziyarette bulunarak, seminer merkezimizde alacağınız özel Gentegrasyon eğitimi sonrasında, kullanımını öğrenebileceğiniz, bu yöntem dışında telefon demosu ile sizlere tanıtılacak olan programın niteliklerini ve kullanımını bu şekilde görebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.

Gentegrasyon kullanımı için, yapımız içerisinde bulunan takım arkadaşlarımız sizlere gentegrasyonun nasıl ve ne şekilde kullanılacağı konusunda detaylı bilgiler vererek sisteminizi Gentegrasyon programına bağlar, daha sonra masaüstü yazılımı olarak Gentegrasyon’u kurarak kendinize sektörünüzde e ticaret veya kurumsal farketmeksizin monopol olma ( sektör lideri ) şansını tanırsınız.

Gentegrasyonun tüm APİ bağlantılarını ve yapı gerekliliklerinizi sizlere gösterecek ve uygulamalarını yapacak olan takım arkadaşlarımız, gerekli tüm yazılımsal işlevleri yapacağından, sizlere sadece eğitim almak ve programı kullanmaya başlamak kalacaktır.

Gentegrasyon Analiz Programı mıdır?

Gentegrasyon Türkiye’nin en gelişmiş Analiz Programı ‘dır. Öyle ki totalde başlangıçta 6 E Ticaret pazaryeri ve Web sitenizi birbirine bağlayarak, daha sonra ise Google verilerinin bağlanması ile sistemlerinizi sektörünüzde lider konuma getirmek için kullanılır. Bu çapta ve veride analiz yapan 1 program dahi bulunmamaktadır. Türk yapımı olması ile gururumuz olan nitelikli program, sizleri hedefinize götürmekte kararlı bir çizgidedir.

Gentegrasyon Programı Farkları Nelerdir?

Gentegrasyon programı, sizlerin muhtemelen tanıdık olduğu Entegrasyon programları ndan biri değildir. Veri akışında sizler entegrasyonu daha çok sanal pazaryerleri ‘ne ürün aktarımları için kullanıyorsunuz. Ancak Gentergasyon ise, sizin verilerinizi geri çekerek uygun algoritmalar ile sağlama yapmanızı sağlayan entegrasyonun ters yönlü entegrasyon kısmında bulunan muhteşem bir programdır.

 • Gentegrasyon bir pazaryeri ürün aktarımı programı değildir.
 • Gentergasyon n11 – gittigidiyor – hepsiburada – Trendyol ve Amazon ile düz bağlanım değil ters yönlü aktarım programıdır.
 • Gentegrasyon, sisteminde öncü, Türkiye’de ilk ve tek E Ticaret analiz programı ‘dır.
 • Gentegrasyon, sektör lideri olmanızı sağlayacak olan programdır.
 • Gentegrayson Google Metriklerini analiz eden programdır.
 • Gentegrasyon Google SEO – Google Ads ve Google Analytics ‘i yorumlar ve size yapay zeka ile sunar.
 • Gentegrasyon Türkiye’nin ilk ve tek geliştirilmiş Big Data projesi
 • Gentegrasyon, gelişen e ticaret yapay zeka kontrolünü sağlayan programdır.

Gentegrasyon Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Gentegrasyon Entegrasyonu, takım arkadaşlarımızca optimize edilecek olan, sistemlerinizin birbirine bağlantılarının özel APİ kanalları ile yapılacağı bir program olduğundan, Gentegrasyon Entegrasyonu, senior yazılım bilgisi sahibi olan takım arkadaşlarımızın sizlere entegre edeceği özel bir yapıdır.

Bilgisayarınıza uzaktan bağlantı modeli ile bir exe dosyasının kurulması ve verilerinizin bu sistemde çalıştırılacağı yapı kurulumunun sistemsel aktivasyonunun yapılması ile start alacak programınız, sadece size özel verilen bir token ile sadece sizin girişini yapabileceğiniz size özelleştirilmiş bir program olacaktır.

Gentegrasyon Ne İşe Yarar?

Gentegrasyon, sizlerin E Ticaret yapmanızı kolaylaştıran muhteşem bir programdır. Öyle ki;

 • Gentegrasyon Google reklamlarınızı veri analizi ile birleştirir.
 • Günlük, aylık, yıllık para kayıplarınızın önüne geçer.
 • Satış analizleri ile pazaryerleri içerisinde ön plana çıkmanızı sağlar.
 • N11 ve Gittigidiyor ‘da nerelere reklam vereceğinizi size söyleyen yapay zekaya sahiptir.
 • Web sitenizde ana sayfa slider ‘larınıza hangi ürünü koymanızı size söyleyecek programdır.
 • Türkiye’nin hangi bölgesine hangi iline hangi saatte hangi ürünlere nasıl reklam vereceğinizi size söyler.
 • Hangi saatlerde hangi günlerde hangi kanallara yatırım yapacağınızı size söyler.
 • Hangi ürün ve ürün gruplarından stok tutmanız gerektiğini hangi ürünü satmanız gerektiğini hangi ürünü satmamanız gerektiğini size söyler.
 • Sattığınız ürünlerin hangi fiyatlardan daha iyi satıldığını sizlere gösterir.
 • Yatırım maliyetlerinizi azaltır karlılığınızı ise arttırır.
 • Hangi sosyal medya kanallarına ne şekilde ve hangi ürünlere reklam vermeniz gerektiğini sizlere söyler.
 • Birçok veri ve bilgiyi birbirine bağladığından size strateji oluşturtarak ne yapmanız gerektiğini size söyler.

N11 Gentegrasyonu

N11 Gentegrasyonu sizlerin daha çok anımsayacağınız N11 Entegrasyonu ‘na benzer ancak ters yönlü bir işlevi söz konusudur. N11 Gentegrasyonu, N11 üzerinde yaptığınız tüm ticaretin bilinmeyen verilerini, bilmeniz gereken ancak ulaşımı çok zor olan büyük datalarının sizlere metrikler halinde süzülerek verilmesini sağlamaktadır.

N11 üzerinde satışta olan ürünlerinizin satış saatlerini, satış fiyat değişim analizini, satış kapsamlarını ve satış algoritmalarını, günlere saatlere haftalara ve aylara hatta yıllara göre tek tek, ürün ürün analiz eden, muhteşem bir yazılım altyapısına sahiptir.

Öyle ki; N11 Entegrasyonu ‘nda yapılan işlemleri sizler daha çok satış yapmak için talep ederken, satışlarınızla ilgili hiçbir veriyi, tam netlikte, şehirlere, saatlere ve tl bazında adet satışlarına göre çıkartamazsınız. Bu mümkün değildir, ancak bizler bir de bu teknolojinin üzerine, hangi ürünlere hangi zamanlarda reklam vererek ne kadar yüksek baremde hasılata çıkabileceğinizi size söyleyen bir program versek sizlere nasıl olurdu? İşte tam da burada N11 Gentegrasyonu ortaya çıkmaktadır.

Hepsiburada Gentegrasyonu

Hepsiburada Gentegrasyonu sizlerin daha çok anımsayacağınız Hepsiburada Entegrasyonu ‘na benzer ancak ters yönlü bir işlevi söz konusudur. Hepsiburada Gentegrasyonu, Hepsiburada üzerinde yaptığınız tüm ticaretin bilinmeyen verilerini, bilmeniz gereken ancak ulaşımı çok zor olan büyük datalarının sizlere metrikler halinde süzülüp verilmesini sağlamaktadır…

Hepsi Burada üzerinde satışta olan ürünlerinizin satış saatlerini, satış fiyat değişim analizini, satış kapsamlarını ve satış algoritmalarını, günlere saatlere haftalara ve aylara hatta yıllara göre tek tek, ürün ürün analiz eden, muhteşem bir yazılım altyapısına sahip olan muhteşem programdır…

Öyle ki;

Hepsiburada Entegrasyonu ‘nda yapılan işlemleri sizler daha çok satış yapmak için talep ederken, satışlarınızla ilgili hiçbir veriyi, tam netlikte, şehirlere, saatlere ve tl bazında adet satışlarına göre çıkartamazsınız. Bu mümkün değildir, ancak bizler bir de bu teknolojinin üzerine, hangi ürünlere hangi zamanlarda satışa koyarak ne kadar yüksek baremde hasılata çıkabileceğinizi size söyleyen bir program versek sizlere, acaba nasıl olurdu? İşte tam da burada Hepsiburada GentegrasyonuGEN 1 ortaya çıkmaktadır.

Gittigidiyor Gentegrasyonu

Gittigidiyor Gentegrasyonu sizlerin daha çok anımsayacağınız Gittigidiyor Entegrasyonu ‘na benzer ancak ters yönlü bir işlevi söz konusudur. Gittigidiyor Gentegrasyonu, Gittigidiyor üzerinde yaptığınız tüm ticaretin bilinmeyen verilerini, mutlaka bilmeniz gereken ancak ulaşımı çok zor olan büyük datalarının sizlere metrikler halinde süzülüp verilmesini sağlar…

Gittigidiyor üzerinde satışta olan ürünlerinizin satış saatlerini, satış fiyat değişim analizini, satış kapsamlarını ve satış algoritmalarını, günlere saatlere haftalara ve aylara hatta yıllara göre tek tek, ürün ürün analiz eden, geliştirilmiş bir yazılım altyapısına sahip olan işinize mükemmel derecede yarayacak programdır…

Öyle ki;

Gittigidiyor Entegrasyonu ‘nda yapılan işlemleri sizler daha çok satış yapmak için talep ederken, satışlarınızla ilgili hiçbir veriyi, tam netlikte, şehirlere, saatlere ve tl bazında adet satışlarına göre çıkartamazsınız.

Bu mümkün değildir, ancak bizler bir de bu teknolojinin üzerine, hangi ürünlere hangi zamanlarda satışa koyarak, reklam vererek ne kadar yüksek baremde hasılata çıkabileceğinizi size söyleyen bir program versek sizlere, sizce nasıl olurdu? İşte tam da burada Gittigidiyor GentegrasyonuGEN 1 ortaya çıkmaktadır…

 

Trendyol Gentegrasyonu

Trendyol Gentegrasyonu sizlerin daha çok anımsayacağınız Trendyol Entegrasyonu ‘na benzer ancak ters yönlü bir işlevi söz konusudur… Trendyol Gentegrasyonu, sizlerin Trendyol üzerinde yaptığınız tüm ticaretin bilinmeyen verilerini, mutlaka bilmeniz gereken ancak ulaşımı çok zor olan büyük datalarının sizlere metrikler halinde süzülerekm sizlere verilmesini sağlar…

Trendyol üzerinde satışta olan ürünlerinizin satış saatlerini, ayrıca satış fiyat değişim analizini, artı satış kapsamlarını ve satış algoritmalarını, günlere saatlere haftalara ve aylara hatta yıllara göre tek tek, ürün ürün analiz eden, geliştirilmiş bir yazılım altyapısına sahip olan işinize mükemmel derecede yarayacak programdır…

Öyle ki…

Trendyol Entegrasyonu ‘nda yapılan işlemleri sizler daha çok, satış yapmak için talep ederken, satışlarınızla ilgili hiçbir veriyi, tam netlikte, şehirlere, saatlere ve tl bazında adet satışlarına göre çıkartamazsınız…

Bu bir insan bakışı olarak mümkün değildir, ancak bizler bir de bu teknolojinin üzerine, hangi ürünlere hangi zamanlarda satışa koyarak, ne kadar yüksek baremde hasılata çıkabileceğinizi size söyleyen bir program versek sizlere, sizce bu nasıl olurdu? Tam da burada Trendyol GentegrasyonuGEN 1 ortaya çıkmaktadır..

Amazon Gentegrasyonu

Amazon Gentegrasyonu sizlerin daha çok anımsayacağınız Amazon Entegrasyonu ‘na benzer ancak ters yönlü bir işlevi söz konusudur. Ancak Amazon Gentegrasyonu, sizlerin Amazon üzerinde yaptığınız tüm ticaretin bilinmeyen tüm verilerini, ayrıca mutlaka bilmeniz gereken ancak ulaşımı çok çok zor olan büyük datalarının sizlere metrikler halinde süzülerek özellikleriyle birlikte verilmesini sağlar…

Amazon üzerinde satışta olan ürünlerinizin satış saatlerini, ayrıca satış fiyat değişim analizini, artı satış kapsamlarını ve satış algoritmalarını, günlere, saatlere, haftalara ve aylara hatta yıllara göre tek tek, ürün ürün analiz eden, geliştirilmiş bir yazılım altyapısına sahip olan işinize mükemmel derecede yarayacak programdır…

Öyle ki…

Amazon Entegrasyonu ‘nda yapılan işlemleri sizler daha çok, satış yapmak için talep ederken, satışlarınızla ilgili hiçbir veriyi, tam netlikte, şehirlere, saatlere ve tl bazında adet satışlarına göre çıkartamazsınız…

Bu bir insan bakışı olarak mümkün değildir, ancak bizler bir de bu teknolojinin üzerine, hangi ürünlere hangi zamanlarda satışa koyarak, ne kadar yüksek baremde hasılata çıkabileceğinizi size söyleyen bir program versek, sizce bu nasıl olur? Tam da burada Amazon GentegrasyonuGEN 1 programı ortaya çıkıyor..

Pazaryeri Gentegrasyonu

Pazaryeri Gentegrasyonu olarak adlandırdığımız ve içerisinde Türkiye’deki sanal mağazalar bulunan, sizlerin daha çok anımsayacağınız Pazaryeri Entegrasyonu ‘na benzer ancak ters yönlü bir işlevi söz konusudur. Ancak Pazaryeri Gentegrasyonu, sizlerin Pazaryeri üzerinde yaptığınız tüm ticaretin bilinmeyen tüm verilerini, ayrıca mutlaka bilmeniz gereken ancak ulaşımı çok çok zor olan büyük datalarının sizlere metrikler halinde süzülerek özellikleriyle birlikte tamamen verilmesini sağlar…

Pazaryeri üzerinde satışta olan ürünlerinizin satış saatlerini, ayrıca satış fiyat değişim analizini, artı satış kapsamlarını ve satış algoritmalarını, günlere, saatlere, haftalara ve aylara hatta yıllara göre tek tek, ürün ürün analiz eden, geliştirilmiş bir yazılım altyapısına sahip olan, kesinlikle işinize mükemmel derecede yarayacak özelleştirilmiş programdır…

Öyle ki…

Pazaryeri Entegrasyonu ‘nda yapılan işlemleri sizler daha çok, satış yapmak için talep ederken, satışlarınızla ilgili hiçbir veriyi, tam netlikte, şehirlere, saatlere ve tl bazında adet satışlarına göre çıkartamazsınız…

Bu bir insan bakışı veya çabası ile mümkün değildir, ancak bizler bir de bu teknolojinin üzerine, hangi ürünlere hangi zamanlarda satışa koyarak, ne kadar yüksek baremde hasılata çıkabileceğinizi size söyleyen bir program versek, sizce bu nasıl olur? Tam da burada Pazaryeri GentegrasyonuGEN 1 programı ortaya çıkıyor..

E Ticaret Gentegrasyonu

Herkesin bildiği üzere E Ticaret entegrasyonu verilerinizin ve ürünlerinizin sanal mağazalar dediğimiz pazaryerleri üzerine api bağlantıları ile göderimini sağlamaktadır. Ancak E Ticaret Gentegrasyonu ise ters işlevler izleyerek sizlerin ürün satmanıza değil, satacağınız ürünü daha satmadan önce kazanmanıza yardım eden, alırken kazandıran veya daha çok satış yaptırarak kazancınızı katlayan muhteşem programdır.

E Ticaret Entegrasyonu ile köklü bir bağlantısı olsa da E Ticaret Gentegrasyonu sizler için, Geliştirilmiş bir panel ile, E Ticarette sektör liderliğine oynamanızı sağlayacaktır. Bilinçli eticaret sistemi olarak da adledilen E Ticaret Gentegrasyonu, amaç olarak sizleri E Ticarette sektör liderlerinden yapmayı kendine görev edinmiş olan harika bir yazılımdır.

Nitekim E Ticarette başarı nın altın kuralı aldığınız ürünü daha ucuza almak, hangi ürünü alacağınızı bilmek, kaça satmanız gerektiğini bilmek gibi buna benzer içerikleri size veren bir program olsa, E Ticaretiniz nasıl gelişirdi hiç hayal ettiniz mi?

Sizlere işte tam da burada Gentegrasyon GEN 1 ortaya çıkıyor desek nasıl olurdu?

Google Gentegrasyonu

Google Entegrasyonu, literatüre Gentegrasyon programı’nın sokmuş olduğu bir yapıdır ve Türkiye’de ilk olarak Gentegrasyon programı Google Entegrasyonları konusunda ilk ve tek programı çıkartarak sektörde zirvede bulunmaktadır.

Google Analytics, Google Webmasters, Google Ads ve/veya eski sistemi ile Google Adwords verilerini, web siteniz ile APİ Bağlantıları aracılığıyla bağlar. Sitenizde ve Google arşivlerinde bulunan metriklerinizi belirgin bilgiler haline dönüştürerek, İnternet Satışlarınızda ne yapmanız gerektiğini, ana sayfa slider’ınıza koymanız gereken ürüne, reklam vermeniz gereken ürüne kadar size açıklar ve anlatır.

Google Analytics Entegrasyonu, Google Webmasters Entegrasyonu, Google Ads entegrasyonu ve Google Adwords Entegrasyonu olarakta adlandırılan sistemde, E Ticaret devlerinden olmanızı sağlayan, maliyetlerinizi düşüren ve karınızı arttıran harika bir sistem ile tanışacaksınız. Öyle ki bu sistem sizlere, yapay zeka ile big data yı birleştirerek analizsel yapılanmanıza yardım edecek.. Hayal gibi geliyor ama değil, Gentegrasyon GEN 1 tam olarak budur.

GEN 1 Nedir? Neden GEN 1 Kullanmalısınız?

GEN 1 kısaca Gentegrasyon programı ‘nın ilk versiyonu yani versiyon 1.0 anlamına gelen kısaltmadır. Gen 1 demek, Genesis 1 yabancı türetiminden gelen, Türkçeleştirilmiş hali ise Gentegrasyon v1.0 anlamına gelmektedir.

Neden Gen 1 kullanmalısınız?

Gen 1 kullanımının geniş amaçlarını özet halinde sizlere yukarıdaki anlatımda anlatmaya gayret göstersek de, aslında Gentegrasyon programı nı neden kullanmalısınız diye sorduğumuzda vereceğiniz cevap;

Gentegrasyon ürün satış hedefleriniz ve şirketinizin gelişim hedefleri doğrultusunda yazılan, sizleri anlayan ve sizlerin istek ve ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş en iyi e ticaret analiz programı olduğu için denilebilir.

İstanbulAnkaraİzmirBursa ve Antalya konferanslarımızda da bahsettiğimiz üzere, Gentegrasyon E Ticaret sistemleri ni anlayan ve geleceğin analizini yapabilen E Ticaret şirketlerinin mutlaka edinmesi gereken Türkiye’nin en büyük e ticaret analiz projesi dir. Gentegrasyon programı’nın tek satış hakkı Türkiye’nin en iyi yazılım firması olan ES SA İNTERNET HİZMETLERİ – Yazılımer ‘de bulunmaktadır.