Whatsapp
Tıkla Ara

E Ticaret Analiz Entegrasyonu

Bilinçli E Ticaret Satış Arttırma Teknikleri Destek Programı

Online olarak web üzerinden de ulaşabileceğiniz, Bilgisayarınıza kurulan bir program sayesinde sizlere Big Data analizleri ve Türkiyenin ilk E Ticaret Yapay Zeka programı ‘nı sizlere sunmaktadır.

Yapay Zeka ’nın sizlere yol gösterdiği ve E Ticaret yapan Kurum ve Kuruluşların tercih ettiği yazılım analiz programı, e ticaret kuruluşlarının satışlarını %100 arttırmak adına yazılımı yapılan, muhteşem bir satış yükseltme programı olarak hafızalara kazınmıştır. Türkiye genelinde yayın süresi 2019 Kasım ayı olan projede Yazılımer Teknoloji, ülkede bulunan hemen hemen tüm E Ticaret Yöneticilerinin dikkatini çekmiş ve Yapay Zeka ile Big Data ‘yı bir araya getiren ilk Türk yazılımı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Gentegrasyon programı, en kısa tanımıyla GEN 1 – 2019 Aralık ayında piyasaya sunulan ve 2020 yılının en gelişmiş Entegrasyon programı dır. Analiz entegrasyonları ‘nın Türkiyedeki ilk programı olma özelliğini taşıyan Gentegrasyon, aynı zamanda da N11 – Gittigidiyor – Hepsiburada – Trendyol ve Google mülk metriklerini birbirine bağlayan Muhteşem bir analiz entegrasyonu programı diyebiliriz. 2020 ve sonrası Türkiye E Ticaret Sektörü ‘nün yapı taşını oluşturacak proje, bilinçli E Ticaret yapmayı ve E Ticaret satış arttırma kurgusunu sizlere sunacaktır.

Peki Gentegrasyon Programı Neler Yapar ?

 • Gentegrasyon Google reklamlarınızı veri analizi ile birleştirir. Hangi ürünleri satmanız gerektiğini size göstererek boş stok tutmamanızı sağlar. Stok maliyetini ve satışı olmayan ürünlerin analizini de yaparak size sunar.
 • Günlük, aylık, yıllık boş reklam para kayıplarınızın önüne geçer. Reklam verimliliğinizi arttırır.
 • Satış analizleri ile pazaryerleri ( N11 – Hepsiburada – Trendyol – Gittigidiyor ) içerisinde ön plana çıkmanızı sağlar.
 • N11 ve Gittigidiyor ‘da nokta atışı hangi ürünlere reklam vereceğinizi size söyleyen yapay zeka teknolojisine sahiptir.
 • Web sitenizde ana sayfa slider ‘larınıza hangi ürünü veya ürünleri koymanızı size söyleyecek programdır.
 • Türkiye’nin hangi bölgesine hangi iline hangi saatte hangi ürünlere nasıl reklam vermeniz gerektiğini size söyler.
 • Hangi saatlerde hangi günlerde hangi kanallara yatırım yapmanız gerektiğini size söyler. Satışlarınızı arttırır.
 • Hangi ürün ve ürün gruplarından stok tutmanız gerektiğini hangi ürünü satmanız gerektiğini hangi ürünü satmamanız gerektiğini size söyler.
 • Sattığınız ürünlerin hangi fiyatlardan daha iyi satıldığını sizlere gösterir. Rakip satış fiyatlarını sizlere tüm platformlardan ve pazaryerlerinden dökerek tüm rakiplerinizi inceler.
 • Yatırım maliyetlerinizi azaltır karlılığınızı ise arttırır. Şirketinizin e ticaretini maksimum verimliliğe taşır.
 • Hangi sosyal medya kanallarına ne şekilde ve hangi ürünlere reklam vermeniz gerektiğini sizlere söyler. Reklamlarınızın da geri dönüşümünü hesaplayarak hangi reklamı devam ettirip hangisini kapatmanız gerektiğini sizlere gösterir.
 • Birçok veri ve bilgiyi birbirine bağladığından, size yapay zekasında strateji oluşturtarak ne yapmanız gerektiğini söyler.

Gentegrasyon Programı ‘nı Detaylı olarak incelemek için 0543 661 77 10 Bireysel – 0212 951 09 88 Kurumsal numaralarımızdan bize ( Yazılımer Teknoloji ) ulaşabilirsiniz.

2020 yılı en iyi E Ticaret Programı Gentegrasyon seçilmiştir. 2020 ve 2023 seneleri içerisinde E Ticaret hacminin artış hesaplamalarında, reklam yatırımlarının en doğru şekilde kullanılıp boş reklam yatırımı yapılmamasını sağlayacak olan program, hem reklam avantajı sağlıyor hem de e ticaret rakip analizi ile tüm rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyor.

Tüm ürünleri ve Tüm rakipleri detylı olarak satışlar ve fiyatşarı olarak incelemenizi sağlayan Muhteşem programda N11 İade Takip ProgramıGittigidiyor İade Takip ProgramıHepsiburada İade Takip Programı ve Trendyol İade Takip Programı ekleri de mevcut.

Öyle ki;

Tüm pazaryeri iade ‘lerinizi takip edebileceğiniz İade takip programı da Gentegrasyon detaylarında mevcut. Tüm sanal pazaryerleri ‘nden gelen iadelerinizi, tek bir program içerisinde takip ederek çıktı alabiliyor ve bu çıktıları muhasebeciniz ile Hepsiburada N11 Gittigidiyor ve Trendyol ‘a yollayıp eksik iade ücretlerinizi alabiliyorsunuz.

Programın bir diğer özelliğinde ise, Kargo takip programı olarak kullanılan kısım mevcut. Anlaşmalı olan kargolarınızın günlük haftalık ve yıllık kargo bilgilerinizi çekebiliyor ve Kargo takip yapabiliyorsunuz. Tüm çıkan kargolarınızın tüm pazaryerlerinden hangi gümn ne kadar kargo çıktı, iade oldu mu, iade oldu ise geldi mi, stok kaybınız var mı gibi tüm detaylarını da program sayesinde görebiliyorsunuz. Bir diğer deyiş ile Hepsiburada Kargo takipGittigidiyor kargo takipN11 kargo takip ve Trendyol Kargo Takip seçenekleri ile tüm kargolarınızın durumunu tek panelden gün hafta ay yıl şeklinde görebiliyor ve kargo iade takibi yapabiliyorsunuz.

Gentegrasyon Programı ‘nı Detaylı olarak incelemek için 0543 661 77 10 Bireysel – 0212 951 09 88 Kurumsal numaralarımızdan bize ( Yazılımer Teknoloji ) ulaşabilirsiniz…