Whatsapp
Tıkla Ara

Kariyer

Yazılım ve Bilişim sektörünün devlerinden olan Yazılımer Teknoloji Bünyesinde çalışmalar yürütmek istiyor ve proje ekiplerinin güler yüzlü çalışma arkadaşlarından olmayı istiyorsanız, Yazılımer, kariyeriniz için büyük bir adım olacaktır. Sizleri de Yazılımer bünyesinde, ailemizin bir parçası olarak görmeyi çok isteriz, güncel iş ilanlarımız için aşağıdaki başvuru alanlarından bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Siz de gelin, Yazılımer Teknoloji’nin bir parçası olun, kariyerinizde Yazılımer İmzası ile birçok kapının sizlere açıldığını göreceksiniz…
01. Yazılımer Takım Yıldızı Olmak
Yazılımer yazılım fimrası’nda takım yıldızı olmak demek, istenilen görev yetkinliklerine sahip olup, yetkinliklerin dışında, irade, hırs ve azim sahibi olmak demektir. Yazılımer Yıldızlarından olmak için, öncelikli kişilik yapısının oturtulmuş olması ve Takım dışı hareketlerin asla ve kati suretle yapılmaması mutlaktır.
02. Güçlü Karakter Sahipliği
Yazılımer Takım Arkadaşlarımız, dünyanın en iyi yazılımcı grubu olabilir, ya da yeterlilikleri doğal ölçülerde de olabilir ancak karakter ve kişilik konusunda hata lüksleri kesinlikle yoktur. Güçlü Karakter yapısı Yazılımer’in olmazsa olmazıdır.
03. İyi Niyetli Olmak
İyi Niyet, insan doğasında bulunması gereken önemli bir özelliktir, iş öğrenilir, iş yapılır ancak iyi niyet sonradan enjekte edilemez. Ya vardır ya da yoktur. Yazılımer için olmazsa olmaz olan hususların başında gelmektedir.

** Aşağıdaki Yazılım uzmanlıklarından en az bir tanesi ile advenced düzeyde ilgileniyorsanız, özgeçmişinizi bizimle paylaşın ve Yazılımer imzasının sizlere açacağı büyük kapıları görmeye başlayın…

Genel Başvuru
Full Stack Web Developer İş İlanı