Whatsapp
Tıkla Ara

E-Ticaret Entegrasyon Api Sistemi Gentegratör

E Ticaret Entegrasyonu

E Ticaret Entegrasyon Sistemleri arasında en kolay ve en özelleştirilmiş yapıya sahip olan Gentegratör – Gen 2 olarak Yazılımer Teknoloji bünyesinde oluşturulmuş N11 Entegrasyon Trendyol Entegrasyon Hepsiburada Entegrasyon ve Gittigidiyor Entegrasyon ile Çiçek Sepeti Entegrasyon Sistemi ‘dir…

  1. Gentegratör Trendyol Entegrasyonu ile Tüm Ürünlerinizi Tek Tıkla Trendyol’a gönderebileceksiniz.
  2. Gentegratör N11 Entegrasyonu ile Tüm Ürünlerinizi Tek Tıkla N11’e gönderebileceksiniz.
  3. Gentegratör Hepsiburada Entegrasyonu ile Tüm Ürünlerinizi Tek Tıkla Hepsiburadaya gönderebileceksiniz.
  4. Gentegratör Gittigidiyor Entegrasyonu ile Tüm Ürünlerinizi Tek Tıkla Gittigidiyor’a gönderebileceksiniz.
  5. Gentegratör Çiçek Sepeti Entegrasyonu ile tüm ürünlerinizi Tek tıkla Çiçek Sepeti ‘ne gönderebilirsiniz.

Ayrıca Varyantlı ürünlere sahip olan müşterilerimize büyük bir sürprizimiz var. Rakip Değerli Entegratör Firmalar da bulunmayan Tek Ürün üzerinden Varyantlı ürün gönderimi Entegrasyon Sistemleri ‘mize eklenmiştir. Dolayısı ile Tek üründen tüm varyantlarınızı Api Entegrasyonu ile gönderebilirsiniz. Özellikle tekstil firmaları ve Varyantlı ürünlere sahip olan birçok sektör için Paha biçilemez olan Varyant Entegrasyonu ‘da çözümlenmiş oluyor.

Gentegratör Entegrasyon Sistemi içerisinde en önemli olan noktalardan biri ise Rekabet Analizi Konusu. Özellikle Trendyol ve N11 üzerinde çalışmasında zorluklar yaşanan Rekabet Analizi Gentegratör ile randımanlı ve hatasız olarak çalışmaktadır.

Gentegratör Entegrasyon Sistemi ‘nin Avantajları birçok değerli rekabetçisinden çok daha fazla olup, hem kullanım kolaylığı açısından hem de maliyeti açısından Fiyat Performans olarak en güçlü altyapıya sahiptir. Gentegratör Pazaryeri Entegrasyon Sistemleri ilk sene alımda 7.500 TL ‘dir. Yıllık Yenileme bedeli sadece 1.500 TL + KDV olarak Türkiyedeki en ucuz yenileme bedeli entegrasyon programı olarak belirlenmiştir. Piyasaya hızlı bir giriş yapan Gen 2 – Gentegratör Entegrasyon Sistemi tamamen müşteri gözünden bakışı ile tüm problemlerin üstesinden gelerek, müşteri için muhteşem bir Entegrasyon kolaylığı sunmaktadır.

E-Ticaret Entegrasyon Sistemleri

E-ticaret entegrasyonu, bir veya birden fazla internet sitesinde yaptığınız satışları, Bir Entegratör kullanarak farklı bir entegrasyon ekranı üzerinden, tek panelden yönetebilmenizi sağlayan bir programdır…

İnternetten satış yapmanın birçok çeşitli aşaması olduğu için, Gentegratör gibi profesyonel bir entegrasyon sistemi aracılığı ile süreci yönetmek, satıcılara çok büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Bunun yanısıra, satışlarını artırmaları ve yeni satış stratejileri geliştirebilmeleri için de geniş ve kapsamlı analizler yaparak kullanıcının daha net bir görüntüleme yapmasını sağlar.

E-Ticaret Entegrasyon Hizmetleri

E-ticaret Entegrasyon Çeşitleri birçok farklı noktada değişkenlik gösterdiği için kullanıcı ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan sistemler aracılığı ile uygulanır. Bu nedenle gereksinimler değiştikçe Entegrasyonlar da değişecektir. Dolayısıyla E-ticaret entegrasyon özellikleri de birbirlerine göre farklılaşacaktır. Fakat bir E-ticaret entegrasyonunda mutlaka bulunması zorunlu özellikler de var. Misalen, ürün gönderimi, fatura kesme, sipariş ve stok takibi gibi temel özellikler mutlaka ve mutlaka Entegrasyon Sistemleri ‘nde bulunmalıdır.

Satışlar Entegrasyonlar ile birlikte internet ortamına uyum sağladıkça doğal olarak satış hacmi de bu noktada arttıkça, E-Ticaret entegrasyon çeşitleri de artmaktadır.

Örneğin KOBİ olarak ticari hayatınızı sürdürüyorsanız mutlaka Gentegratör Entegrasyon Sistemi kullanmanız gereken programlar sıralamasında İlk Tercihiniz olmalıdır… Çok daha Büyük çapta ve yüzbinlerce ürüne sahip bir firmanın ise Gentegratör Entegrasyon Sistemi dışında özel muhasebe entegrasyonu, kargo entegrasyonu ve Gentegrasyon Analiz entegrasyonları gibi entegrasyonları da kullanması gerekecektir.

Gentegratör Muhasebe Entegrasyonu

Nebim – Vega – NetHesap – BizimHesap – Micro gibi Muhasebe Programları ile İşletme yönetimi yazılımları bağlayarak muhasebe işlemlerinin Tek Bir yerde toplanmasını ve dolayısıyla Muhasebe entegrasyonunu sağlar. N11 Gittigidiyor Trendyol ve Hepsiburada ‘dan yapılan satışlar aynı zamanda Gentegratör ile Muhsebe APİ Entegrasyonu ile Sisteminize yansır ve Stok takibi ile Fiyat Değişimleri bu şekilde çok daha kolay biçimde izlenmiş ve yapılmış olur.

Gentegratör Kargo Entegrasyonu

Kargo Entegrasyonu ise Günümüz Türkiyesinde malesef ki tam olarak çalışamayan Kargo Sistemleri’ni bir parça daha kolay yönetebilmek açısından yapılacak satışlar için kargo firmaları ile N11 Gittigidiyor Hepsiburada ve Trendyol mağazalarınız arasındaki entegrasyonu kurar. Böylece Sipariş geldikten sonra siz barkodunuzu okutur, pazaryerinden kargo anlaşmasının kağıdını sipariş üzerine yansıtır ve Faturanız ile birlikte Kargoya teslim edebilirsiniz. Kargoya teslim edilen ürünler ve nerede oldukları hakkında tüm bilgiler kargo firmanızın altyapısından sizlerin ekranlarınızda da görünür hale gelir.

Gentegratör Ödeme Sistemi Entegrasyonu

Hepsiburada, Trendyol, N11 ve Gittigidiyor gibi E Ticaret pazaryerlerinde kendinize özel mağaza açarsanız pazaryerlerinin sunduğu ödeme sistemleri üzerinden satış yapabilirsiniz. Pazaryerleri müşterilerinden ödemeleri birçok farklı ödeme yöntemi ile alarak size belli bir anlaşmalı gün sayısı sonrasında ücret ödemesine başlayacaktır.

E-ticaret siteniz üzerinden satış yapmak ve kredi kartı ile online ödeme almak içinse Sanal Pos bağlantınızı kendi web sitenize entegre ettirmeniz gerekmektedir. Banka Sanal Posları dışında İyzico, Paytr gibi ortak ödeme kuruluşları da sitenize entegre edilebilir ve ücretler bu biçimde alınabilir.

Gentegratör XML Entegrasyonu

XML Entegrasyonu, internette bulunan platformlar arasındaki çoklu veri alış verişini kolaylaştırmak amacıyla verileri kayıtlı tutarak birbirleri arasında anlık veri aktarımının sağlanmasını kolaylaştırır.

XML entegrasyonu kullanarak çok sayıda ürün bilgisini, bir XML dosyası aracılığıyla bir platformdan başka bir platforma hızlı ve basit bir şekilde aktarım yapabilirsiniz. XML Entegrasyonları bugün en çok kullanılan ve Entegrasyon firmalarının en çok tercih ettiği veri aktarımı mekanizmasıdır.

E Ticaret Analiz Entegrasyonu

Analiz Entegrasyonu olarak bilinen Entegrasyon türünde Türkiye’nin ilk ve tek analiz entegrasyonu programı Gentegrasyon’dur. E Ticarette verilerinizin pazaryerlerine ve diğer alanlara aktarılması ile ilgili olmadığı gibi tek alanı daha fazla nasıl satış yapabilirsiniz, maliyetleriniz nasıl düşer, karlılığınız nasıl artar gibi soruların karşısında sizlere yol göstermektir. Hem analizleri yapar hem de E Ticaret zararlarınızın önüne geçerek karlılığınızı maksimum düzeyde arttırır.

E Ticaret Entegrasyon Şirketleri Tavsiye

E Ticaret Entegrasyon Sistemleri Tavsşyesi, sizin firma olarak büyüklüğünüze, ne kadar satış hacminiz olduğuna ve ne kadar ürün sayınız olduğuna göre değişiklikler göstermektedir.

E-ticarete başlayan yeni bir firma, öncelikle ürünlerini belirleyip satış kanallarından ortalama ne kadar bir satış yapabileceğini düşünerek bir plan oluşturmalı daha sonra en uygun maliyetli ve kolay olan Gentegratör e-ticaret entegrasyon sisteminden faydalanmalıdır.

KOBİ ‘ler içinse Pazaryeri Entegrasyonu konusunda Piyasada Fiyat Performans ürünü olan Gentegratör mutlaka ki büyük bir yardımcı program olacaktır…

Gentegratör pazaryeri entegrasyon sistemi, bütün ihtiyaçlarınızı düşünerek belli özellikleri geliştirip sizlere hizmete sunulan profesyonel bir E ticaret entegrasyon sistemi ‘dir.

GEN 2 Nedir? Neden GEN 2 Kullanmalısınız?

GEN 2 kısaca Gentegratör programı ‘nın ikinci versiyonu yani versiyon 2.0 anlamına gelen kısaltmadır. Gen 2 demek, Genesis 2 yabancı türetiminden gelen, Türkçeleştirilmiş hali ise Gentegratör v 2.0 anlamına gelmektedir.

Neden Gentegratör kullanmalısınız?

Gen 2 kullanımının, geniş olarak amaçlarını özet halinde sizlere yukarıdaki anlatımda anlatmaya ne kadar gayret göstersek de, aslen Gentegratör programı nı neden kullanmalısınız diye sorduğumuzda vereceğiniz cevap;

Gentegratör ürün N11 Gittigidiyor Trendyol ve Hepsiburada hedeflerinize tek panelden ürün göndermeniz ve şirketinizin işlem kolaylığı hedefi doğrultusunda yazılan, ayrıca sizleri anlayan ve sizlerin istek ve ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş en iyi e ticaret entegrasyon programı olduğu için denilebilir.

İstanbul – Ankara – İzmir – Bursa ve Antalya konferanslarımızda da bahsettiğimiz üzere, Gentegratör E Ticaret Entegrasyon sistemleri ‘ni kullanan ve geleceğin analizini yapabilen E Ticaret şirketlerinin mutlaka edinmesi gereken Türkiye’nin en büyük e ticaret Entegrasyon projesi dir. Gentegratör Programı’nın tek satış hakkı Türkiye’nin en iyi yazılım şirketi olan ES SA İNTERNET HİZMETLERİ – Yazılımer Teknoloji ‘de bulunmaktadır.