Whatsapp
Tıkla Ara

Yazılım Merkezi

* 4+ server altyapısı, PHP Developer ve .NET Developer takım arkadaşları ile, Backend ve frontend web tasarım ve web yazılım konusunda uzman kadrosu, 400 m2 geniş ve ferah ofisi ve Seminer Merkezi ile Yazılımer Yazılım Merkezi’miz; sizlerin fikir ve projelerinizi gerçekleştirmek üzere yanınızda hissedeceğiniz En Güçlü Yazılım – Bilişim Kaynakları Hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Yazılımer Yazılım Merkezi tarafından hazırlanan tüm yazılımlar ve programlar, Marka ve Patent koruması altında olup, tüm yazılım projeleri ve programlarımız Yazılımer güvencesi altındadır. Yazılımer Teknoloji bünyesinde bulunan tüm yazılım ve programlar, Yazılım Merkezi ‘mize ait yazılım ve geliştirmelerdir.

Gerek E Ticaret yazılımları ve E ticaret tasarımları olsun, gerekse Masaüstü programlar ve masaüstü yazılımlar olsun, size özel tasarlanır ve size özel yazılımı üstlenilerek, proje halinde alınarak kısa sürede teslim edilir. Kurumsal Yazılım veya Tasarım sürecindeki tüm yazılımlar da, olabilecek en kısa sürede projelendirilerek, yazılım süresi belirlendikten hemen sonra yazılım başlangıcı yapılarak olabilecek en kısa zamanda teslim edilir.

Yazılımer Teknoloji, bünyesinde bulundurduğu çalışma arkadaşları ve çalışma süresince beraberinde bulunan her müşteri ile, aile iletişimine benzer bir iletişimde çalışmalarını yürüterek başarıya ulaşır. Yazılımer Yazılım Merkezi, en güzel projelerinizde, güven unsurunun, sizin için Bilişim sektöründeki adı olmaktan gurur duyar…