Whatsapp
Tıkla Ara

Kurumsal

Yazılımer Teknoloji Kurumsal Altyapısında sizleri güven, kalite, uygun fiyatlama ve kusursuz projelerin hızlı teslimi beklemektedir. Kurumsal Yazılım Firmaları arasında en güvenilir ve en şeffaf hizmetleri ile Yazılımer, tanışmaktan ve çalışmaktan mutluluk duyacağınız yegane Yazılım ve Teknoloji Firmasıdır.

 

Opencart Global – Qyseo – Goseoo ve Gentegrasyon Markaları ile yayın hayatı içerisinde birçok alt Marka ile hizmet vermiş olan Yazılımer Teknoloji, ana hedef olarak, bilişim partnerliği konusunda tüm Türkiye’nin gözde firması konumuna erişmeyi hedef belirlemiş olan, kurulduğu andan itibaren tüm alt markaları ile SEO ve SEM hizmetlerinde gerekse Yazılım projelerinde dev firmalarımıza destek hizmeti sağlamış ender Türk Yatırımı firmalarından biridir. Hiçbir yurt dışı yatırımını kabul etmeksizin sadece Türk menşei yatırım ile hizmetler ve programlar üreten Bilişim Firması’dır.
Vizyon
Türk yapımı Bilişim Programları ’nı tüm dünya üzerinde Global bilinir ve tanınır noktaya getirmek.
Misyon
Milli Firmalarımızın yanında yer alarak, Bilişim Partnerliğinde öncelikle ülkemizde ve sonrasında Global manada bilişim desteği sağladığımızda, tüm müşterilerimizi Global Markalar haline getirmek.