Whatsapp
Tıkla Ara

Aybar

Aybar

Aybar Dış Ticaret Limited Şirketi, Bursa’ lı girişimci Rical AYBAR tarafından 2005 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana faaliyetlerine İstanbul Merter de devam etmektedir.

‘’Sing on the shirt ‘’ gömleğe atılan imza sloganı ile gömlek üretimine başlayan Aybar Dış Ticaret ‘’OTTOMODA ‘’ markası ile ihracat sektörüne giriş yapmıştır. Erkek giyiminde başrolü oynayan gömlek üreticisi olan OTTOMODA bir erkeğin gündüzden geceye gömleğin dışında ihtiyaç duyduğu tüm kombin parçalarını üretim yelpazesine almaya çalışmaktadır.

OTTOMODA markasının yanı sıra TOM PENN, SILVIO VALENTIN ve LEXIE&LOLA markalarının ana lisans sahibi olup, İngiltere, İrlanda başta olmak üzere Kanada, ABD ve Avusturalya, İspanya gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.
Sahip olduğu üretim kapasitesini artırmak adına tasarım departmanımızın desteği ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni kumaş kaliteleri ve dünya moda trendlerini yakından takip ederek hazırladığımız koleksiyonlarımız ile dünyanın çeşitli bölgelerindeki uluslararası moda fuarlarına katılarak müşteri portföyümüzü arttırarak ihracat ağımızı genişletmeyi hedeflemekteyiz.

Firmamız son üç yıldır Türkiye’de ki e-ticaret platformları ve kendi web sitesi üzerinden online satış yapmaktadır. Kendi etiketimiz ile ürettiğimiz ürünleri hem yurtiçi hem de yurtdışı toptan satışını yapmaktayız. Gelecekteki hedefimiz marka bilinirliğimizi artırmak ve mağazalaşmaya doğru ilerlemektir.

Sektör
Hizmet Türü