Whatsapp
Tıkla Ara

Hann Butik

Hann Butik

HANN Butik 10 yılı aşkın süredir hizmet veren bir girişimdir. 3 yerel mağaza 1 internet mağazasıyla kurulduğu günden itibaren siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plana taşıyarak; sizlere en iyi müşteri deneyimini yaşatmak adına faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kalite ve Gerçeklik Garantisi: Satılan ürünlerin gerçekliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında HANN Butik’in özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi: En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan HANN Butik, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

Mutlu Müşteri : En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan ”HANN Butik”, Kurulduğu ilk günden itibaren %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Güvenli, kaliteli, uygun ve hızlı hizmeti ile sektörde daima önde gelen ve en çok tercih edilen erkek giyim markasıdır.

Sektör
Hizmet Türü