Whatsapp
Tıkla Ara

Gym & More

Gym & More

2018 Yılında Kurduğumuz ve Daha Önceki Sektör Tecrübemiz , Bilgi ve Birikimiz ile Birlikte 2 Kardeş Olarak Sadece İyi Hizmet ve İnsanların Spordan Neden ve Nasıl Soğuduklarını , Spor Salonunun Daha Verimli Bir Hale Nasıl Getirebiliriz Hedefiyle Bu Yolda Emin Adımlar İle İlerlemekteyiz.

Başladığımız Bu Yolda Sadece 50 metre kare Alandan 9 Ay sonra 250 metre kare Alana Geçmiş Bulunmaktayız Aynı Zamanda Şu An 16 Eğitmen ve Toplamda 20 Kişi Olarak Öğrencilerimize En İyi Hizmeti Vermek İçin Savaşmaktayız.

Yürüdüğümüz Bu Yolda 1,5 Yıl Gibi Kısa Bir Sürede Kanal D , Cnn Türk , Acun Medya , Business Chanell gibi Yanın Organlarında Haberlerimiz ve Röportajlarımız Yer Almıştır.

Hedeflediğimiz Yolda Emin Adımlarla Yürümenin Gururu ile Ayda 400 Devamlı Öğrenci ve 1.500 Ders Ortalaması ile Sadece Personal Training Olarak Kullandığımız Alanımızda Aletli Pilates ve Kıck Boks Derslerimizinde Kuvvetiyle İlerlemeye ve Siz Değerli Öğrencilerimize Daha İyi Nasıl Verimli Oluruz Hedefiyle İlerlemeye Devam Etmekteyiz.

Şimdi İse Spor Sektöründen Sonra E-Ticaret Alanında da Sizlerle Olmaktan Gurur Duyarız.

Sektör
Hizmet Türü