Whatsapp
Tıkla Ara

Mekatronik Bölümü Staj İmkanı

Yazılım günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri haline gelmiş durumda. En küçük kullanılan alet ya da araçlardan en büyük ve gelişmiş fabrikalara kadar her alanda gelişme göstermiş olan yazılım dünyası; yakın zamanda Türkiye’de yaygın bir şekilde eğitim artışı göstermiş durumda.

Bu süreçte farklı dallar ve diller ile ilerleyen yazılım eğitimleri hem hayatımızı kolaylaştırmak hem de uzun sürecek ve ağır işlemleri birkaç basit adımda uygulamamıza olanak sağlıyor.

Türkiye de eğitim ve yatırım anlamında yazılım devrimine ayak uydurmak üzere harekete geçti.

Mekanik, Elektronik ve Yazılım bilimlerini içinde barındıran Mekatronik Mühendisliği bölümü rağbet gören bölümler arasında yerini almış durumda. Bölüm içerisinde yazılım, robotik kodlama ve elektronik bilimler gibi dersler bulunmakta.

Opencart E-ticaret yazılımları ve  Otomasyon yazılımları konusunda kendisini geliştirmek isteyen öğrenciler Mekatronik bölümü için staj döneminde yazilimer.com sitemizden başvuru yaparak stajlarını bizlerden destek alarak tamamlayabilmektedirler.

Firmamız bu staj döneminde 3 öğrenci için staj kontenjanı açmaktadır. Stajyerler firmamızda opencart alt yapılı e-ticaret yazılımını, Gentegrasyon programımız ile N11, HepsiBurada ve Sosyal medya mecralarına nasıl entegre bir şekilde çalışılıp bilgi alışverişi sağlandığını öğrenmektedirler.

Proje bazlı çalışmalarımızda edindikleri tecrübeleri kendi projelerinde kullanarak veya Yazılımer firmamızda çalışmaya devam ederek kariyer hayatlarına devam etmektedirler.

Türkiye’nin her iline hizmet verdiğimiz gibi; İstanbulİzmirAntalyaBursa ve Ankara illerinden yoğunlukla proje taleplerimiz bulunmakta ve mekatronik bölümünden gelerek bizle çalışmak veya staj görmek isteyen arkadaşlarımıza fırsat tanımaktayız.