Whatsapp
Tıkla Ara

E-ticaret ve Sosyal Medyada Akılda Kalıcılık

Firmalar günümüzde akılda kalıcılık ları ile kendilerini ön planda tutabilmektedirler. Bunu yapabilmenin birkaç yolu bulunmaktadır.

Sosyal Medyayı Kullanmak

Müşterilerinizin firmanızı takip edip, etkileşimde bulunduğu sosyal medya bu konuda güçlü bir destekçi olacaktır.

Gün içerisinde yapılan paylaşımlar, görsel çalışmalar, sosyal medya kampanyaları gibi işlemler müşterilerinizin aklına yerleşmesi açısından etkili bir yol olacaktır.

Yazılımer.com sitemizden faydalanarak sosyal medya reklamcılığı konusunda detaylı bilgi alabilir ve sizi bir adım öteye taşıyacak projemiz qyseo.com internet reklamcılığı için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Küçük Hediyelerle Mutluluk Dağıtın

Kişilerde alışveriş psikolojisi olarak almış olduğu ürün ile beraberinde hediye olarak ne alırım ya da ne alabiliyorum düşüncesi vardır.

E-ticaret sitenizde veya yapacağınızda hizmet kampanyasında müşterilerinize göndereceğiniz küçük hediyeler sizlere olumlu dönüş sağlatacaktır.

Bardak altı, Mouse pad, kalem, anahtarlık vb. gibi küçük hediyeler müşterilerinizi mutlu etmenin yanı sıra, markanızın sürekli göz önünde olması sağlayacaktır.

Reklam kampanya çalışmaları ve marka yönetimi için firmamızdan gerekli bilgiyi temin edebilir, bu bilgileri kullanarak sizleri daha iyi noktalara taşıyacağımıza emin olabilirsiniz.

İkonları Kullanmak

Yakın zamanda tüm dünyada oluşan bir akım ikonlar. Yüzyıllar öncesinde olduğu gibi çivi yazısına geri mi dönüyoruz ? sorusu her ne kadar kafaları kurcalasa da aslında onlarca kelimeyi ya da yüklü bir duyguyu tek bir ikonla kişilere anlatmak bir hayli kolay.

Bu yüzden firmanız için kullanacağınız logo, ikon ve görseller akılda kalıcı olması ve ne iş yaptığınızı karşı tarafa anlatacak bir içerikte olmalı.

Burada yine sosyal medya reklamcılığı ve marka bilinirliği konusu devreye giriyor. Sosyal medya, web siteniz ve gerekli mecralarda kullanacağınız görseller en kısa şekilde müşterilerinize ne iş ile uğraştığınızı anlatması gerekiyor. Böylece müşterileriniz yayınladığınız veya kullandığınız logo, ikon ve görsellerle herhangi bir yerde karşılaştığı takdirde markanız aklına gelerek tekrar sitenizi ziyaret edecek ya da bir başkasına öneride bulunacaktır.

Sosyal medya reklamcılığı ve marka yaratma işlemleriniz için İstanbulAnkaraBursaİzmirAntalya ayırt etmeksizin tüm Türkiye’ye hizmet veren qyseo.com sitemizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.